Real a Atlético demonstrovaly sílu i bez svých největších hvězd

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Atlético Madrid nastoupilo proti Realu Jaén opět bez své největší hvězddy Falcaa, ale na výsledek to nemělo vliv a tým argentinského kouče Diega Simeone tak opět jen prodloužil svou vítěznou šňůru. Za mužstvo z hlavního města Španělska skórovali Diego Costa, Adrián a Raúl García, jenž uzavřel gólový účet utkání ve třiadevadesáté minutě.

Příběh Málagy, z ráje do pekla a zpět
Messiho zastoupili Villa, Iniesta a Fábregas
Paříž a Ronaldo...visí ve vzduchu nejdražší přestup v historii?

To Málaga se na hřišti Cacereña nadřela. Vyhrála 4:3, když dvě jeji branky zaznamenal paraguyaský ofenzivní veterán Santa Cruz. V Primera División, kde jí patří průběžné třetí místo, přitom v devíti zápasech inkasovala pouze pětkrát, což je nejméně z celé La Ligy.

Alcoyano chtělo na domácím Estadiu El Collao proti vysoce favorizovanému Realu překvapit, ale nepodařilo se a "Bílý balet", který se musel v pohárovém utkání obejít bez Cristiana Ronalda, si odvezl do Madridu vítězství 4:1. V dresu Mourinhova výběru se do střelecké listiny zapsali Kaká, Jose Rodriguez a Karim Benzema, jenž svými dvěma trefami z 21., respektive z 88. minuty středeční večer orámoval.