Bundesliga začala zostra, Gelsenkirchen byl svědkem 9 gólů

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hráči Schalke hned v prvním kole jarní části bundesligy zastavili sérii šesti zápasů bez vítězství. Tým z Gelsenkirchenu porazil při debutu kouče Jense Kellera v divokém utkání 5:4 Hannover a posunul se ze sedmého místa na páté.

Schalke po nevydařeném závěru podzimu, který odnesl propuštěním kouč Huub Stevens, slibovalo stíhací jízdu. Po zisku pouhých dvou bodů z posledních šesti zápasů dnes tým naplno bodoval, nicméně potřeboval na to pět gólů.

Málo vídaný střelecký koncert přineslo především necelých dvacet minut po přestávce, během nichž padlo šest gólů. Schalke nikdy v zápase neprohrávalo, ale hosté se drželi stále na dostřel. Když už se zdálo, že zápas rozhodl na 5:3 dvě minuty před koncem Holtby, znovu snížil nůžkami z hranice pokutového území Diouf. Na vyrovnání už však Hannover nedosáhl.

O góly se na straně Schalke postaralo pět různých střelců, za poražené dvakrát skóroval Maďar Huszti.

Německá liga - 18. kolo:

Schalke - Hannover 5:4 (44. Farfán, 49. Draxler, 64. Höger, 67. Marica, 88. Holtby - 59. a 68. Huszti, 55. Da Silva Pinto, 90.+2 Diouf).