Tým Kagawy a Hondy smršti Uruguaye s Forlánem v čele neodolal

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Obsáhlý středeční blok přípravných zápasů odstartovaly na Miyagi Stadium reprezentace Japonska a Uruguaye.

Jihoamerický tým, v jehož nominaci tentokrát chyběl Edinson Cavani, šel do vedení ve 27. minutě, kdy se po Suárezově přihrávce prosadil ofenzivní veterán Diego Forlán. Za dvě minuty pak bývalý hráč Manchesteru United, Atlétika Madrid či Interu Milán navýšil vedení na rozdíl dvou branek.

Těsně po změně stran to s Japonskem vypadalo špatně, protože liverpoolský ostrostřelec Luis Suárez zvyšoval již na 3:0 pro hosty. Za malou chvíli se však po spolupráci dvojice Honda - Kagawa připomněl také domácí výběr kouče Zaccheroniho. Žádné nadechnutí k obratu se však neurodilo - ještě před hodinou hry totiž rozvlnil počtvrté síť za brankářem Kawashimou záložník římského Lazia González.

Poslední slovo měl záložník Keisuke Honda z CSKA Moskva, ale už pouze korigoval finální výsledek 2:4 v neprospěch své země.