Hloušek okořenil návrat gólem, Norimberk ale jen remizoval

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Adam Hloušek se po téměř roce a půl vrátil do ostrého zápasu. Český záložník Norimberku se zotavil po druhé operaci zkříženého vazu a nastoupil v nedělním duelu 5. kola bundesligy na hřišti Braunschweigu v základní sestavě. Navíc ve 28. minutě dal zblízka první gól zápasu. Na konečných 1:1 ale po pauze srovnal Elabdellaou.

V prvním nedělním utkání vyhrál Hoffenheim na vlastním hřišti nad Borussií Mönchengladbach 2:1. Skóre otevřel těsně před přestávkou domácí Modeste a chvíli po změně stran přidal druhý gól Hoffenheimu Volland. Za hosty už jen snižoval Hrgota.

Norimberk na hřišti posledního Braunschweigu vedl, když Hloušek využil se štěstím centr Chandlera z pravé strany. Tlak domácích ve druhém poločase ale přetavil ve vyrovnávající branku Omar Elabdellaoui. Na poslední minuty přišel posílit ofenzivu hostů také Tomáš Pekhart, ale skóre už se nezměnilo ani po dalších dobrých šancích Braunschweigu.