Real Madrid spasil na půdě Levante Ronaldo, Barcelona rozstřílela San Sebastián

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] V sobotním utkání 8. kola Primera División otočil Real Madrid na hřišti Levante v závěru seznačně zápas a vyhrál 3:2. Vítězný gól dal v nastavení Cristiano Ronaldo. FC Barcelona si následně doma poradila se San Sebastiánem jasně 4:1. Nováček Elche pokračuje v dobrých výkonech, když si poradil s Espaňolem Barcelona 2:1.

Levante dostal do vedení Diawara, vzápětí ale srovnal Sergio Ramos. Nejzajímavější byl ale závěr zápasu. Domácí El Zhar přidal druhý gól týmu z Valencie, ovšem „Bílý balet“ předvedl neuvěřitelný obrat. Nejdříve se trefil Morata a ve třetí minutě nastavení se štěstím také Ronaldo. Real se tak posunul na třetí místo průběžné tabulky.

Barcelona následně vyhrála nad San Sebastiánem 4:1, i když po prvním poločase byl stav nerozhodný 1:1. Na gól hostujícího Guerry odpověděl rychle Alexis Sánchez. Stejný hráč se trefil i po pauze, ale mezitím dal za domácí gól také Xavi. Čtvrtou brankou pak pečetil vítězství Barcy Neymar. Katalánský tým tak vyhrál snadno i bez zraněného Messiho a dál vévodí tabulce.

Rayo Vallecano porazilo San Sebastián 1:0, když jediný gól utkání vstřelil až v závěru z penalty Viera. Elche zařídil vítězství v poměru 2:1 nad Espaňolem Barcelona dvěma góly Coro.