Ancelotti tentokrát nebyl naštvaný na Ramose, ale na sudího

Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti hodnotil po ligovém utkání s Osasunou červenou kartu pro Sergia Ramose, ale tentokrát nebyl naštvaný na svého obránce, ale spíše na rozhodčího.

Real Madrid zachraňoval remízu, Neymar vystřelil výhru Barcelony

Madridský velkoklub dohrával v rámci 16. kola Primera Division na půdě Osasuny více než jeden poločas pouze v deseti lidech, protože rozhodčí Clos Gomez vyloučil ve 44. minutě po dvou žlutých kartách kapitána Realu Sergia Ramose.

Pro španělského reprezentant to byla již neuvěřitelná osmnáctá červená karta ve všech soutěžích, ale přestože trenér Carlo Ancelotti není v této sezóně úplně spokojený s Ramosovými výkony, tentokrát byl více rozčilený na hlavního sudí. Vyloučení bylo pro něj překvapením.

"Nelíbí se mi mluvit o rozhodnutích rozhodčích. Ale je těžké jeho rozhodnutí pochopit. Nevím, nevím...," přemítal Ancelotti na pozápasové tiskové konferenci.

Italský kouč však na druhou stranu ocenil přístup svého mužstva v průběhu utkání. Hráči Realu nevstoupili do zápasu dobře, prohrávali už 0:2 a navíc dohrávali v deseti, ale nakonec se jim podařilo alespoň vyrovnat na konečných 2:2.

"Reakce našeho týmu byla velmi dobrá. Tým ukázal spoustu charakteru a neztratil správný přístup ani za nepříznivého stavu," chválil Ancelotti své svěřence.

Dobrý výkon však není Realu nic moc platný, neboť ten potřebuje nyní především přísun bodů, jelikož na vedoucí Barcelonu po dnešku ztrácí už pět bodů.