Messi se vrátil jako náhradník a zaskvěl se dvěma góly

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Dva góly vstřelil čtyřnásobný nejlepší fotbalista světa Lionel Messi ve svém prvním zápase od listopadového svalového zranění a přispěl k vítězství Barcelony v prvním utkání osmifinále Španělského poháru nad Getafe 4:0. Argentinský kanonýr přišel na hřiště ve středečním duelu za velkého aplausu fanoušků v 64. minutě za stavu 2:0, který zařídil svými trefami Cesc Fábregas.

Messi dal svůj první gól v 89. minutě, kdy se k němu odrazil míč ve vápně a hvězdný útočník ho poslal k levé tyči. Před druhou brankou v nastavení převzal míč pár metrů za půlící čárou a po dlouhém sprintu, při němž ho marně stíhali obránci, přehodil gólmana Jordiho Codinu.

"Evidentně fotbal hrát nezapomněl," komentoval Messiho výkon kapitán Barcelony Carles Puyol. "Dal góly, jaké vídáme od těch nejlepších hráčů," uvedl. Odveta se hraje příští týden.

Ve čtvrtek dojde ve stejné fázi soutěže na souboje Villarreal San Sebastian, Levante - Rayo Vallecano a Real Madrid - Osasuna.