Darida dal gól, pak musel ze hřiště. Bayern smázl lídra

Německý Freiburg díky Vladimíru Daridovi oslavil jeden bod na půdě Hoffenheimu po remíze 3:3, obhájce trofeje Bayern si v Allianz aréně poradil s do té doby vedoucím týmem bundesligy Paderbornem 4:0.

Freiburg se po dvou gólech Frantze z první půle dostal do vedení. Do poločasu ovšem domácí dokázali snížit, po změně stran vyrovnat a zdálo se, že se budou body dělit. V 81. minutě ovšem sudí pískl penaltu ve prospěch Freiburgu, s jejíž následnou exekucí si poradil Vladimír Darida. Český reprezentant ovšem zápas nedohrál, několik minut po vítězné brance byl totiž vyloučen. Body se nakonec dělily, protože v nastaveném čase vyrovnal Vestergaard.

Bayern doma rozstřílel dosavadního lídra soutěže Paderborn čtyřmi góly. Dvakrát se trefil Götze, po jednom zásahu pak přidali Müller a Lewandowski.

Německá liga - 5. kolo:

Bayern Mnichov - Paderborn 4:0 (8. a 78. Götze, 14. Lewandowski, 85. Müller)
Brémy - Schalke 0:3 (48. Meyer, 51. Neustädter, 85. Barnetta)
Eintracht Frankfurt - Mohuč 2:2 (45.+1 Meier, 82. Seferovic - 41. Hofmann, 44. Okazaki)
Hoffenheim - Freiburg 3:3 (44. Elyounoussi, 63. Rudy, 90.+3 Vestergaard - 31. a 33. Frantz, 75. Darida z pen.)