Darida opět skóroval, Drobný vychytal Borussii a Bayern dominoval

[tag]Obsahuje video[/tag] Darida opět skóroval a jeho tým si odváží z Brém bod. Jaroslav Drobný vychytal čisté konto i proti Dortmundu a Hamburk překvapivě poráží Borussii. Nováček z Paderbornu byl kousek od výhry na hřišti Leverkusenu. Ten však dokázal na poslední chvíli srovnat stav utkání.

Šilhavý: Dukla nám takovou kanonádu umožnila, Novák si říká o repre

Mistr z Mnichova přivítal na domácím hřišti Hannover a od začátku kraloval. V 6. minutě se trefil Lewandowski a udal tak ráz zápasu, který byl plně v režii domácích. První půle skončila vítězstvím domácích 3:0. Po pauze přidal další gól Robben.

Za hosty z Freiburgu se trefil český reprezentant Vladimír Darida. V 8 minutě proměnil pokutový kop, což svědčí o jeho pozici v klubu. Do konce poločasu dokázali domácí srovnat, trefil se Di Santo. V dalším průběhu zápasu se na výsledku nic nezměnilo.

Borussia je týmem dvou tváří. Na evropské scéně se týmu daří, ale v domácí soutěži paběrkuje. Dnešní zápas na tomto trendu nic nezměnil. Podprůměrný Hamburk si z Dortmundu odváží cenné tři body. Za hosty v brance nastoupil Jaroslav Drobný. Jiráček nastoupil do utkání až v 83. minutě.

Schalke naposledy doma zklamalo, když nedokázalo porazit slovinský Maribor. Dnešní výsledek se za dobrou nápravu považovat rozhodně nedá. Po dvou asistencích Firmina prohráli fotbalisté Schalke 1:2.

Jeden z adeptů na titul Leverkusen přivítal největší ligové překvapení. Nováček z Paderbornu není odevzdaným soupeřem, což ostatně předvedl v tomto utkání, když se dostal do vedení. A to celkem dvakrát. Bayer však vždy dokázal srovnat. Paderborn si z horké půdy odváží alespoň bod.

Bayern Mnichov - Hannover 4:0 (3:0)
6. Lewandowski (Rafinha), 13. Robben (Lahm), 39. Lewandowski (Shaqiri), 79. Robben

Brémy - Freiburg 1:1 (1:1)
31. Di Santo (Junuzović) – 8. Darida (pen.)

Dortmund - Hamburk 0:1 (0:1)