Ronaldo zařídil Portugalsku výhru, mistři světa opět nevyhráli

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Až v nastaveném čase zajistil Portugalsku tři body v utkání na hřišti Dánska hvězdný útočník Cristiano Ronaldo, jehož branka znamenala výhru 1:0. Další ztrátu v boji o EURO si připsali mistři světa z Německa, kteří doma v 94. minutě inkasovali v duelu s Irskem a remizovali 1:1.

Utkání mezi Srbskem a Albánií bylo v Bělehradě nejprve kvůli dronu s albánskou vlajkou přerušeno a poté, co domácí hráči vlajku z dálkově ovládaného letadla strhli, došlo mezi borci obou týmů k potyčce, kterou neuklidnila ani půlhodinová přestávka. Sudí Atkinson tak zápas předčasně ukončil.

Kvalifikace na ME 2016:

Skupina D:

Gelsenkirchen: Německo - Irsko 1:1 (0:0)
Branky: 71. Kroos - 90.+4 O'Shea. Rozhodčí: Skomina (Slovin.).

Algarve (Portugalsko): Gibraltar - Gruzie 0:3 (0:2)
Branky: 9. Gelašvili, 19. Okriašvili, 69. Kankava. Rozhodčí: Lechner (Rak.).

Varšava: Polsko - Skotsko 2:2 (1:1)
Branky: 12. Maczyński, 76. Milik - 18. Maloney, 57. Naismith. Rozhodčí: Undiano Mallenco (Šp.).

Skupina E:

Serravalle: San Marino - Švýcarsko 0:4 (0:3)
Branky: 10. a 24. Seferovic, 30. Dzemaili, 79. Shaqiri. Rozhodčí: Chapron (Fr.).