Bayern rozebral poslední Werder na součástky

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Lídr proti poslednímu týmu tabulky? Takové utkání bylo k vidění v německé bundeslize a dopadlo podle předpokladů. Bayern Mnichov nasázel Werderu Brémy šest gólů a upevnil si pozici na čele tabulky.

Bavorský velkoklub za třemi body nakročil již v první půli, kdy se trefil čtyřikrát. Dvakrát měli přesnou mušku Philipp Lahm a Mario Götze. Po jedné brance pak přidali Alonso s Müllerem.

Další nečekanou ztrátu si přispali hráči Borussie Dortmund, kteří na půdě Kolína nad Rýnem prohráli 1:2. Na branku Vogta sice ještě dokázal odpovědět Immobile, ale Zollerova trefa ze 74. minuty už byla vítězná.

Německá liga - 8. kolo:

Bayern Mnichov - Brémy 6:0 (20. a 79. Lahm, 45. a 86. Götze, 27. Alonso, 43. Müller z pen.)
Freiburg - Wolfsburg 1:2 (90.+1 Kerk - 8. a 66. Caligiuri)
Hannover - Mönchengladbach 0:3 (14. a 90. Kruse, 49. Xhaka)
Kolín nad Rýnem - Dortmund 2:1 (40. Vogt, 74. Zoller - 48. Immobile)
Mohuč - Augsburg 2:1 (20. Hofmann, 23. Samperio - 78. Tobias Werner)
Stuttgart - Leverkusen 3:3 (57. Timo Werner, 67. Klein, 76. Harnik - 4. a 9. Son Hung-min, 41. Bellarabi)
Schalke - Hertha Berlín 2:0 (19. Huntelaar, 65. Draxler)