Dortmund tápe nad pásmem sestupu, v lize opět padl

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Tragické výkony v podání Borussie Dortmund nemají konce. V devátém kole bundesligy nestačili svěřenci trenéra Jürgena Kloppa v domácím prostředí na Hannover, který vyhrál po gólu Kijotakeho z 61. minuty 1:0. Dortmund prohrál šestý z dosavadních devíti zápasů v lize a je pouze bod nad pásmem sestupu.

BVB tak nenavázalo na čtyřgólovou výhru z Ligy mistrů proti Galatasarayi a na domácí scéně opět padlo.

Divokou přestřelku viděli fanoušci ve Frankfurtu, kde padlo celkem devět branek. Hostující Stuttgart vedl po 51 minutách již 3:1, ale domácí celek dokázal otočit a v 65. minutě už vedl 4:3. Dvěma slepenými góly z poslední desetiminutovky však hosté rozhodli o své výhře.

Německá liga - 9. kolo:

Augsburg - Freiburg 2:0 (11. Verhaegh z pen., 66. Altintop)
Dortmund - Hannover 0:1 (61. Kijotake)
Eintracht Frankfurt - Stuttgart 4:5 (21. a 65. Madlung, 57. Meier, 61. Aigner - 34. a 36. Harnik, 51. a 84. Gentner, 82. Werner)
Hertha Berlín - Hamburk 3:0 (59. a 85. Ben Hatira, 65. Heitinga)
Hoffenheim - Paderborn 1:0 (73. Volland)
Leverkusen - Schalke 1:0 (53. Calhanoglu)