Lídra z Marseille rozesmutnili v Parku Princů Lucas s Cavanim

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Francouzská Ligue1 má za sebou obrovský šlágr mezi Paris Saint-Germain a Olympiquem Marseille, který před zrakem 45961 diváků ovládli domácí hostitelé z Parku princů.

Olympique, na jehož lavičce sedí respektovaný kouč Bielsa, začal pod Eiffelovkou velmi dobře a Gignac nastřelil břevno. Záhy se však potvrdilo pořekadlo nedáš - dostaneš a nejofenzivnější tým soutěže rozesmutnil brazilský reprezentant Lucas, jenž překonal brankáře Mandandu v osmatřicáté minutě.

V 66. minutě se dostal na hřišti uzdravený kanonýr Zlatan Ibrahimovič, jenž PSG chyběl řadu týdnů. Pojistku v podobě další branky však přidal jeho ofenzivní kolega Edinson Cavani, jenž udeřil po asistenci Auriera pět minut před koncem. To už hrál Olympique oslaben o jednoho muže, protože byl v 78. minutě vyloučen Imbula.

Marseille, která měla lepší držení míče než Blancovo mužstvo, což se nečekalo, však i přes prohru zůstala ve vedení. Stále neporažená Paříž, která soupeře porazila ve střelách na branku 7:3, už se však dotáhla na rozdíl jediného bodu, s tím, že na třetí příčce je o další bod zpět Lyon.