Bendtner se opět trefil, Bayern uniká svým pronásledovatelům

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Sobota přinesla sedm utkání 12. kola německé nejvyšší soutěže. Nejatraktivnějším soubojem byl duel mezi Bayernem a Hoffenheimem, který vyzněl lépe pro domácí hráče. Wolfsburg a Gladbach ztratili a mistr tak opět o několik bodů utekl svým pronásledovatelům. Dortmund opět zaváhal a zůstává ve veliké krizi.

Kalas: Nevím, v čem je problém, nikdo se se mnou moc nebaví

Dortmund v lize podává velmi nepřesvědčivé výkony a nachází se v pásmu sestupu. V minulém utkání se Gladbach porazil sám. Na hřišti Padenbornu hosté ovládli první půli v poměru 2:0. Druhý poločas patřil domácím, kteří dokázali srovnat. Borussia tak opět ztratila cenné body.

I další Borussia ztratila. Gladbach nestačil na Frankfurt, který v druhém poločase vsítil tři branky. Domácí prohráli podruhé v řadě a umožnili Bayernu jít do trháku.

Bayer dokázal vyhrát na půdě silného Hannoveru a bodově se dotáhl na Gladbach. Druhý tým ligové tabulky Wolfsburg zaváhal a Bayern mu uniká. Za Vlky se trefil Bendtner. Vladimír Darida se zúčastnil remízového utkání v Mohuči. Jeho tým ztratil vedení v 88. minutě. Pavel Krmaš zůstal na lavičce náhradníků.

SC Padenborn 07 - Borussia Dortmund 2:2 (0:2)
60. Rupp (Bakalorz), 82. Saglik – 12. Aubameyang (Reus), 45. Reus (Aubameyang)

Borussia Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt 1:3 (1:0)