Darida opět skóroval, Hazardův bratr exceloval, Bayern opět vítězně

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hattrickem se zaskvěl Choupo-Moting. Český reprezentant Vladimír Darida nabral solidní formu. Vstřelil pátou branku v sezóně. Perisič si připsal tři asistence. Tomáš Kalas nebyl ani na lavičce náhradníků v zápase mezi Kölnem a Augsburgem. Tři body získal i Bayern Mnichov, který si doma poradil ve šlágru kola s Leverkusenem 1:0.

Dortmund popřel, že by měl Real Madrid přednost v získání Reuse

Tomáš Kalas nebyl ani na lavičce náhradníků v zápase mezi Kölnem a Augsburgem. Za domácí nastoupil bývalý hráč Slavie Dušan Švento, jenž byl o poločase vystřídán.

Gladbach v posledních třech zápasech prohrál a chtěl nepříznivou bilanci napravit. Vstup do utkání se vskutku povedl lépe domácím, když se v 9. minutě trefil Jantschke. O výhře domácích gólem a asistencí rozhodl Thorgen Hazard, bratr slavnějšího Edena.

Stuttgart hraje o sestup a dostal další tvrdou ránu. Na domácí půdě dostal čtyřku od Schalke. Hattrickem se zaskvěl Choupo-Moting.

Český reprezentant Vladimír Darida nabral solidní formu. V sobotním zápase na hřišti nováčka z Padenbornu vstřelil úvodní gól. Sice z pokutového kopu, ale byla to už jeho pátá branka v sezóně. Na stoperu nastoupil bývalý hráč Hradce, Sparty či Teplic Pavel Krmaš.

Utkání mezi Hannoverem a Wolfsburgem slibovalo napínavou podívanou. Jedná se o nadprůměrné celky německé ligy, které se chtějí prezentovat ofenzivním fotbalem. Úspěšnější byli hosté, když tři góly zařídil chorvatský reprezentant Perišič.

Velmi pikantní duel za sebou mají hráči Bayernu Mnichov. Bavorský velkoklub ve čtrnáctém kole hostil Leverkusen. Zápas nakonec rozhodl jediný gól, který dal krátce po změně stran Francouz Franck Ribéry.

Německá liga - 14. kolo:

Hannover - Wolfsburg 1:3 (45.+1 Joselu - 4. De Bruyne, 69. Dost, 85. Arnold)
Kolín nad Rýnem - Augsburg 1:2 (13. Ujah - 53. Djurdjič, 90. Esswein)
Mönchengladbach - Hertha Berlín 3:2 (9. Jantschke, 53. Raffael, 83. Hazard - 45. Schieber, 90.+2 Kalou z pen.)
Paderborn - Freiburg 1:1 (89. Kachunga - 18. Darida z pen.)
Stuttgart - Schalke 0:4 (1., 21. a 61. Choupo-Moting, 10. Meyer)
Bayern Mnichov - Leverkusen 1:0 (51. Ribéry)

Real chystá další nákup v Bayernu! Za koho dá 40 milionů liber?