Bayern venku smetl Augsburg, Dortmund padl s Hertou Berlín

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag]Německý mistr zvítězil v sobotním patnáctém kole nejvyšší ligové soutěže na hřišti Augsburgu 4:0, když všechny branky padly až ve druhém poločase. Za lídra tabulky se prosadili dvěma trefami nizozemský kanonýr Arjen Roben, po jedné přidal Maročan Mehdi Benatia a Polák Robert Lewandovski. Bayern vede Bundesligu o deset bodů před Wolfsburgem, který má k dobru nedělní duel Paderbornem.

Top 5 nejnebezpečnějších hráčů Premier League v této sezóně

Dortmund padl na hřišti Herthy Berlín 0:1 po brance Scheibera ze čtyřicáté minuty. Svěřenci Kloppa tak nenaplnili vizi z posledních třech utkání vytěžit maximální počet bodů. Frankfurt v Hoffenheimu dvakrát vyrovnal, ale po brance v 87. minutě už nedokázal odpovědět a prohrál 2:3. Hostující Václav Kadlec do zápasu nezasáhl.

Německá liga - 15. kolo:

Augsburg - Bayern Mnichov 0:4 (59. a 71. Robben, 58. Benatia, 68. Lewandowski),
Brémy - Hannover 3:3 (36. Junuzovic, 55. Lorenzen, 88. Selke - 12. Stindl, 62. Joselu, 64. Kijotake),
Freiburg - Hamburk 0:0,
Hertha Berlín - Dortmund 1:0 (40. Schieber),
Schalke - Kolín nad Rýnem 1:2 (85. Sané - 46. Ujah, 67. Lehmann z pen.),

Jak by mohla v létě vypadat základní jedenáctka Realu?