Balotelli rozhodl o výhře Liverpoolu, Arsenal se bál o body

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Arsenal v domácím prostředí na Emirates zdolal Leicester 2:1 a v tabulce Premier League mu patří již čtvrté místo. O plný bodový zisk se však strachoval do poslední minuty, neboť na branky Koscielnyho a Walcotta dokázal odpovědět trefou Andrej Kramarič, který až do samotného závěru přiživoval šance hostů. V základní sestavě Gunners se objevil i český reprezentační kapitán Tomáš Rosický.

Koho není radno ve světě fotbalu podceňovat?

Hull doma porazil Aston Villu 2:0, kterou druhá půle sezóny nezastihla ve formě. QPR se již v prvním poločase ujalo vedení 2:0 se Sunderlandem, a toto skóre vydrželo i celou druhou půli. Dramatický souboj Liverpoolu s Tottenhamem uzavřelo 25. kolo Premier League. Reds poslal v patnácté minutě do vedení Markovič, ale objev sezóny Kane dokázal odpovědět. Po změně stran se ujal Liverpool vedení po trefě kapitána Gerrarda z pokutového kopu po faulu na Sterlinga, na kterou však zareagoval vyrovnávací brankou Dembélé. O výhře domácích nakonec v 83. minutě rozhodl Mario Balotelli.