Shaqiri třikrát asistoval, Kane si připsal první gól, Švédy spasil Ibrahimovič

[tag]KVALIFIKACE ME[/tag] Slovensko přivítalo jasného outsidera z Lucemburska. Domácí nenechali nic náhodě a za čtyřicet minut bylo rozhodnuto. V prvním poločase se postupně trefili Nemec, Weiss a Pekarík. Silné Španělsko si poradilo s nebezpečnou Ukrajinou po brance Moraty. Od domácích hráčů se čekala větší gólová nadílka. Angličané přivítali průměrnou Litvu, kterou jasně přehráli 4:0. Svůj první start a zároveň první gól si připsal Kane. Švýcarsko si poradilo s Estonskem 3:0 a Shaqiri si připsal tři asistence. Švédy dvěma góly spasil Ibrahimovič. V zápase mezi Černou Horou a Ruskem se udál nešťastný incident. Na začátku utkání trefila Akinfejeva světlice a zápas byl dočasně přerušen.

Navas to nevzdal: Chci Casillase vystrnadit z pozice č. 1