Juventus s Fiorentinou problémy neměl, Dortmund s Hoffenheim ano

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Atlético Madrid si upevnilo třetí příčku v tabulce La Ligy výhrou 2:0 nad Realem Sociedad. Obhájce titulu v dohrávce 30. kola poslal do vedení ve druhé minutě soupeř, neboť při bránění rohového kopu si míč do vlastní brány uklidil Mikel González. Jistotu přinesl o osm minut později Antoine Griezman.

Vydá se talentované mládí Realu na zkušenou do Londýna?

Juventus si na půdě Fiorentiny vedl jako skutečný favorit, neboť v odvetě semifinále italského poháru Coppa Italia vyhrál 3:0. Po úvodním nezdaru 1:2 se tak Stará dáma raduje z postupu, kdy ve finále narazí na úspěšnějšího z dvojice Neapol – Lazio. Monako v dohrávce 25. kola Ligue 1 doma pouze remizovalo s Montpellierem 0:0.

Freiburg nestačil ve čtvrtfinále německého poháru DFB Pokal na Wolfsburg a podlehl mu těsně 1:0, když jedinou branku utkání zaznamenal z pokutového kopu v 72. minutě Ricardo Rodríguez. O výhře Dormundu s Hoffenheimem po remíze 2:2 v základní hrací době ve 107. minutě Kehl.

Borussia Dortmund - Hoffenheim 3:2 v prodloužení
Branky: 19. N. Subotić, 57. P. Aubameyang, 107. S. Kehl - 21. K. Volland, 27. Roberto Firmino