Sparta s Vitesse jen remizovala, Dočkal nedohrál

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Sparťané mají za sebou poslední přípravný duel na svém rakouském soustředění, ve kterém v Gallneukirchenu vyzvala přední tým nizozemské Eredivisie Vitesse Arnhem. Utkání nakonec skončilo nerozhodně 1:1, Bořek Dočkal navíc kvůli červené kartě nedohrál. Přípravný duel hrál i Zlín, který si bez problémů poradil s Kroměříží.

Sázková kancelář winmasters nabízí nejvyšší kurzy na favority!

Poslední přípravný duel pro Spartu nezačal ideálně. Už ve 2. minutě přilétl centr z pravé strany a Abiola Dauda hlavičkou nedal Bičíkovi sebemenší šanci. Hned dvě dobré příležitosti na vyrovnání měl Paixao, ale Room skvěle zasáhl.

Na druhé straně střílel Nakamba, Bičík rovněž míč skvěle vytáhl mimo tři tyče. A o dvě minuty později Sparta vyrovnala, po akci Frýdka odkrytou branku neminul Ladislav Krejčí.

Druhý poločas byl ve znamení neúspěšných pokusů Konatého. A v závěru přišel faul, po kterém inkasoval Bořek Dočkal červenou kartu. Duel tedy nakonec vítěze nepoznal, Sparta na závěr soustředění remizovala s Vitesse 1:1.

Zlín potvrdil roli favorita a bez problémů porazil Kroměříž 2:0. V 10. minutě se po nádherné kombinaci prosadil Lukáš Železník, o třináct minut později se k hlavičce dostal Tomáš Poznar a bylo to o dvě branky. Železník mohl přidat ještě jednu branku, ale gólman Petr výborně zasáhl.

Ve druhé půli zahrozili i hosté, v 75. minutě nebezpečně hlavičkoval Horák, ale Holý míč dokázal vyrazit na tyč. Poslední šanci duelu měl střídající Malý, jenž trefil břevno a následnou dorážku zlikvidoval Petr.