Neuvěřitelná kanonáda! Mladá Boleslav v přípravě nasázela soupeři osmadvacet branek, trefil se i Matějovský

Mladá Boleslav si na úvod přípravy pořádně zastřílela. Svěřenci trenéra Davida Holoubka nasázeli do sítě Nového Boru, který je účastníkem libereckého krajského přeboru neuvěřitelných osmadvacet branek. V duelu, který měl jednoznačný průběh, zaznamenal pět gólů útočník Matěj Pulkrab. Jednou se trefil i veterán Marek Matějovský.

Duel se hrál za hustého deště a od prvních minut měla Mladá Boleslav velkou převahu. Úvodní šance sice zahodili Ladra, Langhamer a Kušej, ale pak během pěti minut zaznamenal hattrick Pulkrab a odstartoval kanonádu, která se zastavila na skóre 28:1. Na drtivém vítězství se podílelo 13 různých střelců, pět hráčů si připsalo hattrick.

Přípravné fotbalové utkání:
Nový Bor - Mladá Boleslav 1:28 (0:11)
Branky:
81. Třešňák z pen. - 9., 11., 13., 30. a 39. Pulkrab, 51., 53., 61. a 85. Vojta, 54., 58., 74. a 86. Mašek, 48., 49. a 59. Vaníček, 70., 77. a 88. Solomon, 24. a 37. Kušej, 21. Ladra, 23. Stránský, 34. Matějovský, 37. Suchý, 47. Kostka, 72. Žitný, 76. Donát z pen.

Mladá Boleslav - I. poločas: Lichtenberg - Kadlec, Suchý, Králik, Fulnek - Matějovský, Langhamer - Stránský, Ladra, Kušej - Pulkrab, II. poločas: Lichtenberg - Kostka, Poulolo, Donát, Mareček - Kozel, Žitný - Vaníček, Mašek, Solomon - Vojta. Trenér: Holoubek.