Most a Bohemians si v dvojzápase připsali po výhře

Most a Bohemians 1905 si ve vzájemném dvojzápase v rámci zimní přípravy připsali po jedné výhře. V úvodním dopoledním utkání mezi dvěma posledními celky prvoligové tabulky zvítězili domácí Severočeši 2:1, po obědě zvládli odvetu lépe Pražané, kteří vyhráli 3:1.

V prvním zápase se dvěma brankami blýskl mostecký útočník Peter Ilavskij, jehož kouč Robert Žák zkouší z divizního Chomutova. Domácí trenér testoval také tři Francouze, mezi nimi i devatenáctiletého bratra Tijaniho Belaida, který figuruje v kádru pražské Slavie.

V odpoledním zápase se víc dařilo "klokanům". Po bezbrankovém poločase se dvakrát trefil útočník Polodna, mezitím srovnal na průběžných 1:1 zkušený mostecký stoper Johana.

Oba tábory si dvojzápas pochvalovaly. "Splnilo se to, co jsme chtěli. Mohli se ukázat mladí hráči, každý si zahrál nějakou tu minutu," řekl Žák.