Bayern otočil zápas s Wolfburgem

[b]Aktualizováno.[/b] Bayern Mnichov dnes v 9. kole německé ligy otočil domácí zápas s fotbalisty Wolfsburgu a zvítězil 4:2. Bavorský velkoklub vyhrál v domácí soutěži podruhé za sebou. Jednu branku si v dresu Frankfurtu připsal český reprezentatnt Martin Fenin

Ve šlágru kola přijel na domácí trávník Bayernu Mnichov Wolfsburg, který dosud navazuje na dobré výsledky z loňské sezony. Ani tentokrát se diváci v Allianz Aréně nenudili, protože byli svědky celkem šesti branek a také dvou rozdílných poločasů.

V prvním byl aktivní Wolfsburg, který také po půl hodině hry domácí fotbalisty překvapil a vstřelil dva slepené góly. U obou branek byl bývalý útočník Teplic Edin Džeko, který nejprve v 31. minutě zařídil pokutový kop, který proměnil Grafité a o dvě minuty později sám Džeko hlavou přidal druhou branku hostů.

Těsně před koncem první půle ale napřáhl Ribéry a jeho pokus prošel až do sítě. Ve druhém poločase hostující defenziva zkolabovala a nadějný výsledek neudržela. Po trefách Van Bommela, Borowskiho a Schweinsteigera brankovou přestřelku nakonec vyhrál domácí Bayern, který tak získal všechny tři body.

Střelecky se prosadil český útočník Martin Fenin, který na hřiště Chotěbuze přišel až po hodině hry jako střídající hráč, ale úspěšně se podílel na obratu utkání. Frankfurt prohrával už 0:2, ovšem nevzdal se a zásluhou zlepšeného výkonu ve druhém poločase nakonec výsledek obrátil na 3:2.

V dalších zápasech Schalke překvapivě remizovalo na domácím hřišti s Bielefeldem, i když hrálo prakticky celý druhý poločas v početní výhodě. Bod tak oslavil i český bek Radim Kučera, který za Bielefeld odehrál celý zápas.