Dortmund přišel kvůli vazům i o Dedého

Dortmund bude kvůli zranění postrádat další oporu. Brazilský obránce DEDÉ si natrhl vazy v pravém koleně v sobotním utkání s Norimberkem a stal se šestým hráčem Borussie, kterého v této sezoně podobné problémy postihly. Do hry už v podzimní části německé ligy Dedé nezasáhne.

Zkušený Brazilec se zranil při střetu se soupeřem už ve 25. minutě zápasu, první poločas ale dohrál a vystřídán byl až o přestávce. Na levé straně obrany ho nahradil Florian Kringe. Dortmund zápas nakonec vyhrál 2:1.

Přetržený křížový vaz vyřadil ze hry mimo jiné i Jana Kollera, který už po operaci začal s intenzivní rehabilitací. Ze stejného zranění se zotavují i Lars Ricken, Bernd Meier, Sebastian Tyrala a Cedric van der Gun.