Série Motorletu a Dvora Králové skončily

Středa byla dalším volným termínem pro dohrání nesehraných divizních utkání.

V divizi A skončila dlouhá série Motorletu bez porážky
Jedenáct zápasů za sebou trvala v divizi A série neporazitelnosti fotbalistů Motorletu. Až dnes ji ukončily v dohrávce 17. kola Vejprnice, které vyhrály brankou Löwyho 1:0. Předtím prohráli Pražané naposledy 18. října loňského roku na hřišti lídra tabulky z Plzně.

Naopak výbornou formu si stále udržuje druhý Cheb, který z posledních devíti zápasů osm vyhrál a v jednom remizoval. Dnes zvítězil na půdě nováčka ze Bzové 2:1. Domácí vedli gólem Ehla, za tři minuty však vyrovnal Šebesta a vítězný gól Západočechů vstřelil kanonýr Bezdička, jenž se trefil v tomto ročníku už posedmnácté.

16. kolo: Tábor - Doubravka 0:1 (0:1), Třeboň - Králův Dvůr 4:0 (1:0).
17. kolo: Vejprnice - Motorlet 1:0 (0:0), Bzová - Cheb 1:2 (0:0), Hořovice - Jankov 3:0 (0:0), Sezimovo Ústí - Milín 1:1 (0:0).

V divizi B Český Brod remizoval s Ovčáry 1:1
Šlágr dnešního programu fotbalové divize B mezi třetím týmem tabulky Českým Brodem a vedoucími Ovčáry skončil dělbou bodů. V dohrávce 19. kola vedli hosté gólem Maršnera, pět minut po změně stran však vyrovnal Oborný na konečných 1:1.

Velmi dobrou formu prokazuje Litvínov, který sice přezimoval v polovině sezony na předposlední pozici, ale po dnešní výhře nad Novým Borem 3:0 se už probojoval do první poloviny tabulky. Jeho branky dali Jirka, Demčenko a Bláha. Litvínov vyhrál už počtvrté za sebou.

V pražském derby, které bylo dohrávkou 18. kola, vedl Vyšehrad Matuszného gólem z penalty v nastavení prvního poločasu, po změně stran však obrátil skóre náhradník domácího Loko Vltavín Krimlák na 2:1. Po třech minutách svého pobytu na hřišti vyrovnal a dvanáct minut před koncem dal i vítězný gól holešovického mužstva.
17. kolo: Litvínov - Nový Bor 3:0 (1:0), Rakovník - Čelákovice 0:0.
18. kolo: Loko Vltavín - Vyšehrad 2:1 (0:1).
19. kolo: Český Brod - Ovčáry 1:1 (0:1).

Vítězná série fotbalistů Dvora Králové v divizi C skončila
Na hřišti nováčka ze Skalice u České Lípy dnes skončila v divizi C vítězná série fotbalistů Dvora Králové, kteří předtím naplno bodovali v osmi utkáních za sebou. Dohrávaný zápas 16. kola skončil bezbrankovou remízou.

Ústí nad Orlicí zdolalo Chrudim 1:0 brankou Davida, přičemž v dohrávce 17. kola stačil jediný gól na vítězství i Letohradu. Vstřelil ho Vaniš do sítě nováčka z Hlavice.

16. kolo: Ústí n. Orl. - Chrudim 1:0 (0:0), Skalice u Č. Lípy - Dvůr Králové 0:0.
17. kolo: Letohrad - Hlavice 1:0 (0:0).

Šardice remizovaly v dohrávce divize D se Slavičínem 1:1
V dohrávaném utkání 19. kola divize D remizoval dnes nováček ze Šardic se Slavičínem 1:1. Hostujícímu celku byl přesně po hodině hry vyloučen Lukáš Hořák, přesto se o dvanáct minut později ujal brankou Michala Švacha vedení. To mu však sebral deset minut před koncem střetnutí domácí Zbyněk Toman.
19. kolo: Šardice - Slavičín 1:1 (0:0).

Ve fotbalové divizi E byl vyloučen veterán Radek Drulák
Oba dnešní zápasy fotbalové divize E skončily výhrou hostujících týmů v poměru 2:1. V dohrávce 18. kola zvítězily Velké Karlovice v Orlové díky brankám Mikuly a Plánky, přestože domácí vedli ještě čtvrt hodiny před koncem zásluhou Třose 1:0.

V dohrávce 19. kola na půdě Královských Nových Sadů musel předčasně pod sprchy domácí veterán a bývalý reprezentant Radek Drulák starší, který byl v souboji s Českým Těšínem jedenáct minut po změně stran za faul vyloučen. Hosté navíc kopali penaltu, kterou neproměnili, navíc se oslabený olomoucký tým ujal v 65. minutě brankou Kluky vedení. Český Těšín však zápas poté otočil díky dvěma trefám dorostence Fízka, z čehož první byla z penalty.

18. kolo: Orlová - Velké Karlovice 1:2 (1:0).
19. kolo: Královské Nové Sady - Český Těšín 1:2 (0:0).

[ 26. 04. 2006 - ČTK / eFotbal.cz Foto: MARSfoto ]