Sampdoria si v semifinále vyšlápla na Inter

Hráči Interu Milán překvapivě prohráli v prvním utkání semifinále italského poháru na hřišti Sampdorie Janov 0:3 a v odvetě tak bude mít těžký úkol, pokud chce pomýšlet na finále.

Sampdoria Janov si na domácím hřišti poradila s Interem Milán až nečekaně hladce. Už v deváté minutě se trefil Cassano a ještě do přestávky se dvakrát prosadil Pazzini. Po hodině hry byl vyloučen domácí Gastaldello, ale Inter přesilovky nedokázal využít ani ke snížení.

Inter nastoupil ve značně proměněné sestavě. Po delší době si zahrál Patrick Vieira, s tím, že na hrotu útoku se od začátku utkání pohybovali Adriano a Balotelli. "Nerazzurri" však většinu duelu tahali od začátku za kratší konec.

Svěřencům trenéra Josého Mourinha se tak vzdálila šance na páté finále Italského poháru za sebou.