Vrátil se po trestu a dvakrát zavěsil - CR9

[b]UPDATE 00:10.[/b] Real Madrid vyhrál na hřišti posledního Xerezu 3:0 a po čtvrté ligové výhře za sebou ztrácí na vedoucí Barcelonu dva body. Úřadující mistr má však k dobru nedělní zápas s Atlétikem Madrid. Dnešní zápas rozhodl v druhém poločase Cristiano Ronaldo, který během dvou minut dvakrát skóroval po přihrávkách spoluhráče Kaká.

Aktuální kolo a tabulka Primera División

Real se v prvním poločase trápil a roli favorita potvrdil až po změně stran. Poprvé se prosadil až v 64. minutě krajní obránce Arbeloa, který prvním gólem v sezoně zakončil sólo přesnou ranou.

O pět minut později přišel čas dvou nejdražších letních posil "Bílého baletu". Portugalec Ronaldo během dvou minut zužitkoval dvě přesné přihrávky od Brazilce Kaká a definitivně rozhodl zápas.

Nejdražší hráč světa Ronaldo, který se vrátil do sestavy po dvouzápasovém disciplinárním trestu, poprvé skóroval razantní hlavičkou, v druhém případě zakončil umístěnou ranou do odkryté branky.

Hostující brankář Casillas moc práce neměl a svůj jubilejní 500. zápas za madridský celek ozdobil čistým kontem.

V dalším dnešním zápase remizovala třetí Valencie s Gijónem 1:1 a popáté za sebou v domácí soutěži nedokázala zvítězit na hřišti soupeře. Skóre otevřel už v 5. minutě technickou střelou domácí útočník Diego Castro, alespoň bod pro "Netopýry" zařídil čtvrt hodiny před koncem přesnou ranou zblízka útočník Mata.