Uličný: Hráči Brna mi věnovali dvanáctiletou whisky

Hráči Brna porazili v přípravě třetiligový celek HFK Olomouc 4:1. Po celé utkání měli výraznou převahu a vedle gólů ještě dvakrát trefili tyčku. "Brňané nás nešetřili," uznal kouč poražených Petr Uličný, který dříve v moravské metropoli působil.

Ovšem první branku si osmý celek třetí nejvyšší soutěže MSFL vstřelil sám. Obránce Lukášek poslal malou domů brankáři Aleksijevičovi, který místo do míče kopl pouze do trávníku.

"Takovou branku jsem dlouho neviděl. I když ji inkasoval můj tým, tak jsem se musel smát," řekl trenér HFK a bývalý kouč Brna Petr Uličný, jenž v minulém týdnu oslavil 60. narozeniny. "Dostal jsem před zápasem od kapitána Trousila za celý brněnský tým dvanáctiletou whisky. Z té jsem měl radost. Ale potom už nás Brňané nešetřili," uvedl Uličný.

Další branky už padaly po vydařených akcích. V prvním poločase se trefil po pěkné Doškově přihrávce Chlup, po přestávce si Hodek položil olomouckého brankáře, kterého technickou střelou přehodil. Olomouc snížila těsně před pauzou brankou Zedníčka. Skóre uzavřel v 71. minutě Dostálek technickou střelou z osmnácti metrů.