Sparta má nabito!

Kdo získá titul? Nejblíže k němu má Sparta. Baník si situaci hodně zkomplikoval v poslední minutě zápasu s Mladou Boleslaví. Naději má i Jablonec.

1. Sparta Praha

Po remíze 2:2 v Liberci vede tabulku. Má stejně bodů jako Baník, ale o 5 branek lepší skóre. Jakékoliv vítězství nad Teplicemi jí zajistí mistrovský titul.

2. Baník Ostrava

Zápas s Mladou Boleslaví měl rozehrán výborně, ale zkolaboval v poslední minutě. Utkání skončilo 2:2. Baník musí, aby získal titul vyhrát v Příbrami a čekat na zaváhání Sparty doma proti Teplicím.

3. FK Jablonec

Jablonec deklasoval v Edenu Slavii 3:0. Na vedoucí duo ztrácí bod. Pokud Sparta i Baník remizují a Jablonec doma porazí České Budějovice, bude mistrem. Může být ještě druhý i třetí. A pokud by Teplice vyhrály na Spartě a Jablonec nebodoval, bude čtvrtý.