Bednář řádil, Celtiku dal dva góly

Dvěma přesnými trefami do sítě obhájců titulu ze Celtiku Glasgow rozhodl útočník Roman Bednář o vítězství Hearts v druhém kole skotské ligy 2:1.

Poprvé překonal brankáře Artura Boruce v 50. minutě, kdy se střelou z ostrého úhlu trefil přesně k pravé tyči. Celtic poté o čtvrt hodiny později vyrovnal, když z 18 metrů zamířil do levého horního rohu branky Hearts Bulhar Stilian Petrov, ale poslední slovo měl znovu Bednář. Ten tři minuty před koncem zápasu perfektně vystihl malou domů hostujícího kapitána Neila Lennona a podruhé nedal Borucovi šanci.

Bednář pomohl již minulý týden Hearts k výhře v Dunfermline a zatím tedy napodobuje loňský skvělý úvod, který v dresu Hearts předvedl Rudolf Skácel. Dnes již hráč Southamptonu skóroval po začátku ligy v sedmi zápasech za sebou.