Třinec otočil zápas na Žižkově

Hráči Třince vyhráli i druhý zápas pod vedením nového trenéra Lubomíra Luhového. Po vítězství nad Jihlavou dnes ve 12. kole porazili další celek z horní poloviny tabulky Viktorii Žižkov. Pražanům sebrali všechny body dokonce na jejich hřišti po výhře 2:1.

Ještě v poločasové přestávce ale všechno vypadalo na vítězství domácího favorita. Viktoria měla převahu a ve 34. minutě ji gól Štočka posadil pevně do sedla. Domácí pak jednoznačně ovládli trávník a několika dalšími příležitostmi mohli zvýšit vedení.

Skórovat ale nedokázali a v 63. minutě je potrestal Malíř, který se štěstím překonal skluzem Vaclíka po nepovedeném centru Mójty. Povzbuzení hosté pak začali podnikat rychlé brejky do domácí obrany a v závěru dokonali obrat. Po Malířově centru v 84. minutě rozhodl hlavou Maroši.

Viktoria Žižkov - Třinec 1:2 (1:0)
Branky: 34. Štoček - 63. Malíř, 83. Maroši. Rozhodčí: Damková - Košec, Moláček. Bez ŽK. Diváci: 1280.