Slovácko B nadále kraluje MSFL bez ztráty bodu

Ani ve čtvrtém kole MSFL rezerva Slovácka nezaváhala - v Luhačovicích porazila domácí béčko Tescomy Zlín 1:0 a s plným počtem dvanácti bodů je v čele tabulky. Domácí nastoupili už s čerstvou posilou Markem Zúbkem, který v týdnu přestoupil z Baníku Ostrava a hned v úvodu trefil tyč.

Devatenáctiletý slovenský fotbalista Matúš Lacko se postaral třemi brankami o vítězství Znojma v nedělním utkání 4. kola nad Lipovou. Domácí vyhráli 4:1, přičemž čtvrtý gól přidal Bulhar Viktor Venkov. Za hosty pouze korigoval stav Radoslav Juřátek.

Slovácko pokračuje v úspěšném tažení

Zlínští měli sice nad Slováckem po celý zápas územní převahu, ale o osudu utkání rozhodl po hodině hry hostující útočník Jakub Mareš úspěšnou střelou z přímého kopu.

Dva body na lídra tabulky ztrácí brněnská rezerva. Exdruholigový tým vyhrál v Dolním Benešově 4:1 brankami Besty, Simra, Kaloudy a jedné vlastní. Za domácí, kteří hráli téměř celý druhý poločas bez vyloučeného Broulíka, pouze snižoval Vojáček z penalty.

Svůj první bodový zisk si připsal nováček z Frýdku-Místku díky vítězství 2:0 nad ostravskou zálohou. Domácí vedli již po půlhodině hry díky brankám Němce a Hrdličky 2:0, na začátku druhého poločasu přišli o vyloučeného brankáře Antošíka, ale výhru již uhájili.

Utkání Hranice - Jihlava B 1:2 (0:2) bylo předehráno v pátek.