Příbram postoupila do 4. kola Poháru ČMFS

Příbram porazila v předehrávce 3. kola Poháru ČMFS divizní Klatovy vysoko 5:1 a postoupila do osmifinále. Ve čtvrtém kole soutěže se Příbramští utkají s vítězem duelu druholigových celků Viktoria Žižkov - Zenit Čáslav.

Desátý tým první ligy vstoupil na západě Čech do utkání lépe a už ve 23. minutě vedl 2:0. Lídr divizní skupiny A sice dokázal snížit, ale pět minut před koncem poločasu inkasoval potřetí.

Domácí celek se po přestávce zlepšeným výkonem soupeři herně vyrovnal, ale Příbramští jeho hráče pustili jen k vlastní šestnáctce a žádnou šanci jim nenabídli. Naopak v závěru dvěma "slepenými" góly zpečetili postup.

Výsledek:

Klatovy - Marila Příbram 1:5 (1:3)
Branky: 32. Sýkora - 3. Otepka, 23. Kaplan, 40. Penc, 77. Leština, 80. Bartoš. Rozhodčí: Jech. Diváci: 1250.

Sestava Příbrami: Pařízek - Lesák, Navrátil, Penc, Leština - Klesa, Sviták (46. Mácha), Otepka, Šindelář (62. Bartoš) - Polodna, Kaplan (75. Huňa).

[ 5.9.2006 - ČTK / eFotbal.cz | Foto: MARSfoto ]