Barcelona i Real bez větších potíží zvítězili

[hot]OBSAHUJE VIDEO[/hot] Ve 31. kole španělské Primera División sice Barcelona na domácím hřišti prohrávala s Almerií 0:1, ale nakonec favorit dotáhl díky třem vstřeleným gólům během druhé půle duel k vítězství 3:1. V dresu Realu se probudil Brazilec Kaká, který dvakrát skóroval do sítě Bilbaa.

Real Madrid si spravil chuť v Bilbau, kde zvítězil třígólovým rozdílem. Dvě jeho branky vstřelil Kaká a jednu přidala další hvězda Bílého baletu, Portugalec Ronaldu. "Bílý balet" ale dál ztrácí na lídra tabulky osm bodů, v příštím kole ale bude moci tento jeho náskok stáhnout, když věčného rivala hostí na Santiago Bernabeu.

Barcelona se překvapivě dlouho trápila s Almeríou, která je aspirantem sestupu. A nejen to. Od 50. minuty prohrávlaa po gólu Corony, hostům však nechala naději jen krátkou dobu. Za tři minuty Messi z penalty vyrovnal a když přidala Barcelona v 64. minutě druhý gól, bylo prakticky jasné, že si nenechá výhru vzít. V poslední minutě pak pečetil skóre - kdo jiný, než Messi.

V posledním večerním utkání se Malorca přetahovala o výhru se Sevillou. Domácí v poločasu vedli, ale nakonec o dělbě bodů rozhodl hostující Rakitič.