Varnsdorf odčinil v ČFL středeční prohru v Krči

Vítězstvím 2:0 v Příbrami nad rezervou domácí Marily odčinil Slovan Varnsdorf středeční klopýtnutí v Krči a po osmi odehraných kolech uhájil svoji pozici v čele ČFL. Svěřenci trenéra Josefa Hlouška se však prosadili až v závěru zápasu: osm minut před koncem proměnil Hyka penaltu a těsně před závěrečným hvizdem pojistil výhru Mach.

O tři body zpět zůstávají na druhé místě tabulky Prachatice, které profitují především ze střeleckého apetitu bývalého hráče prvoligové Příbrami Zušťáka. Ten má na kontě již šest branek, přičemž dvě z nich rozhodly nedělní souboj s nováčkem z Chebu.

Západočeský celek sice po Sládečkově gólu vedl, ještě do poločasu však Zušťák vyrovnal a po obrátce trefou z penalty zajistil Jihočechům tříbodový zisk. Tatran tak z posledních šesti zápasů vytěžil 16 bodů.

Závěrečné utkání sedmého kola Ovčáry – České Budějovice B se hraje od 16:30.