Souboj divizních nováčků vyhrála pražská Admira

Souboj nováčků divize, vítězů Pražského přeboru a přeboru Ústeckého kraje, vyhrála domácí Admira. Po vcelku vyrovnaném prvním poločase, kdy hosté vstřelili vedoucí branku a domácí dokázali vyrovnat, si domácí vynutili převahu a v závěru utkání ji vyjádřili dvěma brankami. Severočeši dokázali v nastaveném čase skóre pouze korigovat. Na víc už neměli čas.

Ve 14.minutě hostující Dvořák zahrál zprava prudce přímý kop před branku Admiry a hlavičkující Jirchář otevřel skóre. V 31. minutě domácí Kubice unikl po pravém křídle, přesným centrem našel kanonýra Derého, který málem protrhl síť a bylo vyrovnáno. Další branky padaly až v závěru. V 76. minutě kobyliský Deré přiťukl chytře míč Švecovi a ten po zemi k levé tyči strhl vedení na domácí stranu. Za šest minut střídající Lenz zakončil excelentně svůj sólový únik z levého křídla střelou k tyči zvýšil na 3:1. V nastaveném čase hostující Žebro odcentroval z pravého křídla a kobyliský Paulín neuhlídal hlavičkujícího Žáčka, který korigoval výsledek na 3:2.
Jan Vlček (trenér Admiry): „Bohužel jsme opět dostali první gól po chybě v obranné činnosti. Naštěstí jsme ještě do přestávky vyrovnali. Druhá půle už patřila nám, vstřelili jsme dvě branky. V nastaveném čase jsme sice inkasovali, čímž jsme si zkomplikovali situaci, ale výsledek 3:2 jsme už udrželi. Vyhrála naše větší vůle zvítězit.“
Vladimír Vašák (trenér Děčína): „Domácí byli o jeden gól lepší. Gratuluji jim k výhře.“

Admira – ŘEZUZ Děčín 3:2 (1:1)