Hamburk stále čeká na výhru, v přestřelce podlehl Kolínu

[hot]AKTUALIZOVÁNO[/hot] Hamburk s českými hráči Jaroslavem Drobným a Davidem Jarolímem v základní sestavě dál čeká na první výhru v bundesligové sezoně, když podlehl doma Kolínu nad Rýnem 3:4.

Po úvodní porážce s Mönchengladbachem se naopak drží na vítězné vlně favorizovaný Bayern Mnichov, jenž zvítězil ve třetím bundesligovém duelu v řadě. V sobotu vyhrál na půdě Kaiserslauternu 3:0, když se hattrickem blýskl kanonýr Gomez.

Bayer Leverkusen remizoval na domácí půdě s úřadujícími mistry z Dortmundu 0:0, český obránce Bayeru Michal Kadlec zápas nedohrál, v 65. minutě byl vyloučen.

Německá liga, 4. kolo:

Norimberk - Augsburg 1:0 (0:0)
Branka: 76. Esswein.
Český útočník Tomáš Pekhart nastoupil v základní sestavě domácího týmu, ve 12. minutě viděl žlutou kartu. Odehrál celý zápas.

Hamburk - Kolín nad Rýnem 3:4 (1:1)
Branky: 11. Petrič z pen., 59. Rajkovič, 62. Son - 21. Chihi, 49. Novakovič, 84. Clemens, 88. McKenna.
V brance HSV nastoupil Čech Jaroslav Drobný, v záloze domácích pak hrál od první minuty jeho krajan Davod Jarolím. Obránce Miroslav Štěpánek se v nominaci k zápasu v dresu Hamburku neobjevil.

Hoffenheim - Brémy 1:2 (1:1)

Branky: 37. Firmino - 38. Arnautovič, 83. Rosenberg.

Freiburg - Wolfsburg 3:0 (1:0)
Branky: 30. Barth, 40. Jendrišek, 59. Makiadi.
Český fotbalista Pavel Krmaš nastoupil v základní sestavě Freiburgu a odehrál celý zápas. Naopak jeho krajan Jan Polák proseděl utkání na lavičce náhradníků Wolfsburgu.

Kaiserslautern - Bayern Mnichov 0:3 (0:1)
Branky: 37. z pen., 55. a 69. Gomez. ČK: 90. Iličevič (K).
Čeští fotbalisté Jan Šimůnek a Jiří Bílek nebyli k zápasu v dresu Kaiserslauternu nominováni.

Leverkusen - Dortmund 0:0
ČK: 65. KADLEC - 77. Götze.
Český obránce Michal Kadlec nastoupil v základní sestavě Leverkusenu, ve 42. minutě viděl žlutou kartu a v 65. minutě byl vyloučen.