Zaváhání Slovanu Bratislava a Žiliny využili svěřenci trenéra Hoftycha

Osmé kolo slovenské Corgoň ligy přineslo hned několik překvapivých výsledků. Žilina doma zachraňovala remízu až ve druhé minutě nastavení, Slovan Bratislava dokonce branku vůbec nevstřelil. Zaváhání dvou velkých favoritů tak využila Trnava, která doma porazila jasně 3:1 Banskou Bystrici.

Slovenská liga, 8. kolo - sobotní výsledky

Prešov - Dunajská Streda 0:2 (0:1)
Branky: 23. Delarge, 62. Čorič z pen.
V základní sestavě Prešova nastoupili český brankář Jakub Diviš a obránci David Čep (v 61. minutě fauloval v pokutovém území, viděl žlutou kartu) s Janem Krobem. Za hosty hráli od první minuty obránce Jiří Kabele a záložník David Helísek (viděl v 52. minutě žlutou kartu). Jejich krajan, útočník Lukáš Matúš nastoupil v 81. minutě.

Trenčín - Košice 4:1 (1:0)
Branky: 14. Klesčík, 49. Baez, 55. Depetris, 84. Peltier - 78. Diaby.

Žilina - Zlaté Moravce 2:2 (1:1)
Branky: 39. T. Majtán, 90+2. Mráz - 5. Janečka, 78. Hruška.
V dresu Žiliny nastoupil útočník David Střihavka až v 78. minutě v roli střídajícího hráče. Český záložník Martin Hruška nebyl k zápasu v dresu Zlatých Moravců nominován.

FC Spartak Trnava - Dukla Banská Bystrica 3:1 (2:1)
Branky: 38. T. Oravec, 40. Karhan z pen., 80. Vyskočil - 26. Jakubko.
V brance vítězů odchytal zápas český brankář Martin Raška, v obraně odehrál plnou porci minut Jiří Koubský, v záloze pak Martin Vyskočil. Ten v 80. minutě vstřelil třetí gól vítězů. Další Češi Pavel Malcharek a Patrik Gross v trnavském dresu do zápasu nezasáhli.

Slovan Bratislava - Nitra 0:0
V základní sestavě Slovanu nastoupili čeští fotbalisté Jiří Kladrubský a Lukáš Hartig, odehráli celý zápas. Do druhého poločasu nastoupil další český fotbalista Ivo Táborský. Za hosty hrál v obraně od první minuty Petr Kaspřák, odkopal celý zápas.
Další čeští fotbalisté v barvách Slovanu - Radek Dosoudil (obránce), Tomáš Hrdlička (obránce), Jan Králík (záložník) - do duelu nezasáhli.