Sparta neprohrála s Teplicemi ani s Chomutovem

Pražská Sparta vyhrála v sobotním přípravném zápase nad třetiligovým Chomutovem 2:1, když branky vítězů zaznamenali Kweuke a Folprecht, Severočeši snížili až v nastaveném čase.

Sparta se v zápase s třetiligovým soupeřem dostala do vedení krátce před půlí, kdy si přihrávku Pamiče zpracoval na hrudi urostlý Kweuke a přizemní ranou skóroval. V 82. minutě pak pojistil náskok letenského mužstva střídající Folprecht. Ten se gólově prosadil po spolupráci Kadeřábka s Kweukem. Z poslední akce utkání se hostům povedlo snížit na 1:2, hned poté sudí zápas ukončil.

Ve 28. minutě ještě spaťanský záložník Juhar neproměnil penaltu nařízenou po faulu na Hušbauera.

Ve druhém sobotním přípravném utkání remizoval letenský celek s Teplicemi 1:1. Hosty dostal do vedení již ve 12. minutě Smejkal, alespoň remízu pro Spartu zachránil v 78. mintuě Slepička.