Vydrovi není hattrick souzený, zase "jenom" dva góly

Český útočník Matěj Vydra si ve druhé anglické lize dál drží výtečnou střeleckou formu. Dvacetiletý hráč dnes pomohl Watfordu k domácí výhře 4:0 nad Huddersfieldem dvěma góly, navíc po faulu na něj se kopala penalta. Dvakrát mezi střelce se Vydra zapsal ve čtyřech z posledních pěti zápasů, celkem dal v soutěži šestnáct branek.

Po Deeneyho penaltě z nastavení prvního poločasu Vydra, hostující ve Watfordu z Udine, zvýšil v 57. minutě na 2:0 střelou na zadní tyč. Čtvrt hodiny před koncem pak nezaváhal tváří v tváří brankáři a přidal třetí gól. V závěru ještě dokonal debakl Huddersfieldu Battocchio.

Vítězný tým, za který tentokrát nenastoupil další Čech Daniel Pudil, zůstává po 27 odehraných zápasech na šestém místě tabulky znamenajícím účast v play off o postup do elitní Premier League.