Přijde Real o Ronalda?

Asistent trenéra José Mourinha ve španělském Realu Madrid se nechal slyšet, že brzké střídání a následné ledování kotníku Cristiana Ronalda mělo spíše preventivní charakter a novináři by se měli raději zajímat o jeho skvělé představení, než spekulovat o zdravotním stavu. Tak uvidíme, zda-li bude k příštímu zápasu připraven nastoupit.

Více o zápasech Primera División zde

Portugalská superstar rozhodla domácí duel Realu proti Getafe hattrickem během devíti minut ve druhém poločase a velkou měrou tak přispěla k vítězství 4:0. Necelých dvacet minut před koncem však Ronalda nahradil Benzema a nejlepšímu střelci klubu na lavičce lékaři ledovali kotník.

„Použili jsme led jako prevenci. Větší pozornost raději věnujte jeho hattricku, byly to krásné branky,“ řekl na Ronaldovu adresu Karanka.

V brance se představil Antonio Adán, jenž zastoupil zraněného Casillase a hned udržel čisté konto. Španělská reprezentační jednička bude se zlomenou rukou mimo až 12 týdnů.

Real o třech bodech rozhodl až po změně stran, když v úvodním dějství žádnou velkou slávu nepředvedl. „V první půli jsme byli líní na krok, ale stále jsme měli šance. Druhý poločas již byl výrazně lepší,“ dodal Karanka.