Zlín doma soupeře válcuje a poskočil na průběžné třetí místo

Hráči Zlína porazili v předehrávce 23. kola druhé ligy Varnsdorf 3:0 a před víkendovým programem se posunuli na třetí místo v tabulce. Hosté dohrávali zápas v devíti hráčích, protože už v prvním poločase byl vyloučen Zieris a v závěru utkání Kotiš.

Zlín už ve čtvrtém domácím utkání za sebou vstřelil tři góly a pokaždé zvítězil. Tentokrát se o změnu skóre postarali v prvním poločase ještě při stejném počtu hráčů na obou stranách Malcharek a ve druhém už v početní převaze Kroča a Polách.

Hosté hráli v oslabení od 29. minuty, kdy Zieris nedovoleně zastavil unikajícího Hrušku. Kotiš dostal pět minut před koncem zápasu druhou žlutou kartu. V tabulce devátý Varnsdorf ještě na jaře nedal gól a ze tří odehraných utkání získal jediný bod.

23. kolo druhé ligy:

Zlín - Varnsdorf 3:0 (1:0)

Branky: 13. Malcharek, 64. Kroča, 71. Polách. Rozhodčí: Mikel - Gallo, Vysloužil. ŽK: Železník, Polách - Kotiš, Martan. ČK: 29. Zieris, 85. Kotiš. Diváci: 928.

Zlín: Kořínek - Pazdera, Kroča, Malý, B. Červenka - Železník (65. Ruskovský), Motal, Polách, Hruška (86. Bartolomeu) - Matějov (55. Poznar) - Malcharek. Trenér: Kalivoda.

Varnsdorf: Porcal - Tvaroha (84. Hikspoors), Zieris, Kouřil, Dobrovolný - Jakobovský, Kotiš - Martan (46. Vilkovský), Schubert (46. Just), Rudnickij - Mach. Trenér: Frťala.