Slovensko doma vydřelo výhru s Maltou po trefě Nemce

Reprezentanti Slovenska porazili v přípravném utkání Maltu hubeným výsledkem 1:0. O jedinou branku utkání se postaral ve 43. minutě Adam Nemec. Svěřenci trenéra Jána Kozáka otevřou brány kvalifikace o mistrovství Evropy v pondělí proti Ukrajině v Kyjevě.

Ronaldo mluvil o budoucnosti a potěšil fanoušky Manchesteru

Slováci začali aktivněji než soupeř. V 17. minutě nepříjemný Stochův přímý kop vyrazil brankář Hogg na roh. Domácí měli zřetelnou herní převahu, přesto se však trápili v koncovce. Hosté zahrozili ve 34. minutě, když kapitán Mifsuda zahrozil před brankou plzeňského brankáře Kozáčika. Ve 43. minutě se Slováci dočkali po Weissově centru branky, neboť Nemec se ve vápně nemýlil.