V Olomouci se během zápasu s Duklou servali fanoušci se členy ochranky. Kvůli transparentu proti vedení klubu

Za normálních okolností by se nejvíce řešily osmý a devátý gól Jana Klimenta v tomto ligovém ročníku, případně 99. branka Jakuba Řezníčka, kterému tak chybí už jen zásah ke vstupu do Klubu ligových kanonýrů. Největší aktualitou zápasu Olomouc - Dukla však bohužel byla bitka fanoušků Sigmy se členy pořadatelské služby, kvůli čemuž bylo utkání přerušeno.

Sigma vedla v 63. minutě po dvou Klimentových gólech 2:0, když chtěli fanoušci vyvěsit transparent proti vedení Sigmy se jmény Minář, Konečný, Beneš a Košař (členové vedení klubu) a karikaturou prasete.

Jelikož členové pořadatelské služby transparent zničili, strhla se v sektoru fanoušků Sigmy mela. A protože mezi fanoušky začaly létat i dýmovnice, z čehož jedna skončila u hrací plochy, sudí Filip Kotala musel utkání přerušit, než se hasičům podařilo dýmovnici odklidit.

Sparta vyhrála v Budějovicích. Kliment nastřílel už devět gólů, dvěma pomohl porazit Duklu, Liberec ztratil body s Bohemians

Po pěti minutách potyčka skončila, za vedení klubu přišel mluvčí Jiří Fišara s nezvyklým zdůvodněním jednání pořadatelů.

Jakékoliv choreo, pyrotechniku či transparenty musí fanoušci předem nahlásit. To se však nestalo, a proto ochranka reagovala. Víc k tom už nyní nemohu říct,“ řekl serveru Sport.cz Fišara.