Panenka převálcoval v tipovačce své kolegy

Pro novou sezonu připravil portál eFotbal.cz v rámci tipovací soutěže souboj pěti předních českých fotbalových osobností, které tipují výsledky jedenácti vybraných zápasů evropských soutěží, přednostně pak Gambrinus ligy. V druhém kole se nejvíce dařilo Antonínu Panenkovi.

V souboji s Ladislavem Vízkem, Vladimírem Táborským a Luďkem Zajícem nasbíral Panenka celkem 252.32 bodů, což mu zajistilo skvělé 57. místo v pořadí všech 1059 soutěžících (čtenářů portálu), kteří se kola zúčastnili. Pavel Tobiáš se druhého kola soutěže nezúčastnil.

Antonín Panenka tipoval správně výsledky sedmi utkání, nedařilo se mu v případě duelů Žižkova s Teplicemi (1), Sigmy Olomouc s Plzní (X), Brna s Libercem (X) a Jablonce s Ostravou (X). Druhý v pořadí fotbalových osobností skončil Luděk Zajíc, který nasbíral 25.84 bodů a celkově obsadil 697. příčku. Ze třetí pozice mezi osobnostmi a celkového 716. místa se může těšit Ladislav Vízek, který získal 24.56 bodů, teprve za ním se skončil Vladimír Táborský.

Vítězem 2. kola tipovací soutěže se stal čtenář s uživatelským jménem timaktimak, který nasbíral 7800.09 bodů, když správně trefil všech jedenáct utkání. Na druhém místě skončil uživatel lachimp s 3466,70 body, třetí příčka připadla čtenáři s nickem prodigy. Jelikož druhý jmenovaný nezadal správně svou poštovní adresu, připadne výhra pátému v pořadí, soutěžícímu s uživatelským jménem romesx. Výherci získávají poukazy v hodnotě 3000 Kč do vybraných obchodů adidas.

Portál eFotbal.cz loni rozšířil tipovačku o tzv. měsíční kolo. V každém týdenním kole budou soutěžící získávat body do měsíčního žebříčku. Za každého čtenáře, kterého porazí, inkasují jeden bod. Za každého experta portálu eFotbal.cz, kterého porazí, získají 101 bodů. Pět nejlepších soutěžících za každý měsíc si mezi sebe rozdělí kredit u sázkové kanceláře Bwin.com ve výši 10 000 Kč.

V průběžném pořadí prvního měsíčního kola vede čtenář s uživatelským jménem koza123456. Za ním se postupně seřadili soutěžící s nicky yanez a stepan86. Z osobností se nejlépe daří Antonínu Panenkovi na 153. příčce.

Zapojte se i vy do tipovací soutěže a hrajte každý týden o poukázky do značkových prodejen adidas ČR!

[ 5.8.2008 - eFotbal.cz l Foto: MARSfoto ]