Zlín B se ujal vedení v MSFL

Zlínská rezerva porazila ve 3. kole MSFL Břeclav 4:1 a s plným počtem bodů se ujala vedení v tabulce. Vývoj zápasu výrazně ovlivnila situace z 9. minuty, kdy viděl hostující gólman Galla červenou kartu za sražení pronikajícího Konečníka, a navíc se kopala penalta, z níž severoirský hráč McQuilkin otevřel skóre. Další dva góly svěřenců trenéra Marka Kalivody přidal právě Konečník, jednou se trefil ještě Otruba. Hosté korigovali na 1:3 díky Schwarzově penaltě.

Devět bodů jako Zlín B má po výhře 1:0 nad ostravskou rezervou i Znojmo, které je druhé vinou horšího skóre. Defenzivu nováčka třetí ligy překonal v závěru úvodního poločasu Belej.

Pět bodů má Uničov, i když vstřelil ve třech kolech jediný gól. Jeho autorem byl v neděli Hloušek a tým trenéra Zdeňka Strouhala díky tomu zdolal zálohu Slovácka 1:0. Uničov zvítězil doma poprvé od 1. května, kdy ještě v minulém ročníku porazil shodou okolností rovněž béčko Slovácka 2:0.

Jediným klubem bez bodového zisku i bez vstřeleného gólu zůstal Zábřeh, který podlehl béčku Jihlavy brankami Váchy a Chlupa 0:2. Pro domácí mohl být výsledek příznivější, pokud by za stavu 0:1 proměnil Laštůvka penaltu.