Inter na úvod ligy překvapivě ztratil

Remízou 1:1 na hřišti Sampdorie Janov začal Inter Milán svou cestu za čtvrtým titulem mistra italské ligy za sebou. Obhájce titulu sice začal dobře a ujal se vedení po střele švédského kanonýra Ibrahimovice, ale domácí v 68. minutě vyrovnali zásluhou Delvecchia. Portugalský trenér José Mourinho tak při své premiéře v italské lize získal s Interem překvapivě jen bod.

Di Natale sestřelil Palermo

Udinese si na úvod Serie A poradilo doma s Palermem v poměru 3:1 hlavně díky dvěma trefám Antonia Di Nataleho.

Domácí vstoupili do zápasu jasně lépe a netrvalo dlouho a zaslouženě šli do vedení. Di Natale se s míčem dostal na dosah soupeřovy branky a střelou na zadní tyč překonal Ameliu. Udine bylo dál lepší a ještě do přestávky přidalo druhou branku. Gaetano D'Agostino poslal do šance znovu Di Nataleho a ten podruhé překonal brankáře Ameliu.

Palermo se po poločase zlepšilo, velké oživení do jeho hry přinesl střídající Mark Bresciano. Právě australský záložník se dvacet minut před koncem postal o snížení. Palermo ale poté zaspalo při rozehrávce a Udinese hned po minutě brankou Inlera definitivně rozhodlo. Tři body tak zůstaly na Friuli.