Frankfurt se první výhry nedočkal

[b]Aktualizováno.[/b] Frankfurt zůstává jediným týmem německé ligy bez vítězství. V 6. kole remizoval na domácím hřišti s Bielefeldem 1:1, když alespoň bod mu zachránil až v 87. minutě Köhler. Ve druhé dohrávce zdolalo Karlsruhe Wolfsburg 2:1.

Domácí Frankfurt zmrazil hned v 7. minutě Wichniarek. Poté se i s Martinem Feninem v základní sestavě vrhl do útoku, ale žádnou z mnoha šancí nevyužil. Hosté se zaměřili pouze na defenzivu, ve které nechyběl ani stoper Radim Kučera. Stálý tlak využil až Köhler, na obrat už ale Frankfurtu nezbyl čas.

Svou letošní neporazitelnost ztratil Wolfsburg. V Karlsruhe inkasoval ve druhém poločase dva góly, na které dokázal odpovědět deset minut před koncem jen Ricardo Costa. V závěru pak domácí přišli o brankáře Millera, který musel s podezřením na otřes mozku vystřídat.