Vlašim i nadále kraluje ČFL

Fotbalisté Vlašimi porazili ve 12. kole ČFL 2:1 Letohrad a vedou tabulku o šest bodů před druhou Plzní B. Rezerva Viktorie zvítězila shodným poměrem na půdě nováčka Hlavice. Na druhé místo se může v neděli dostat Sparta Krč, ve Varnsdorfu ji ale čeká soupeř, který doma ještě neprohrál.

Vlašimští po bezbrankovém poločase museli brzy čelit nepříznivému stavu 0:1, když Letohrad poslal do vedení obránce Rompotl. Už za tři minuty ale vyrovnal Schuster a v 65. minutě potěšil 400 fanoušků vítězným gólem Veselý.

V Hlavici padly všechny branky během čtyř minut na sklonku první půle. Do vedení poslal domácí šest minut před pauzou z penalty Flachbart, Matas s Dvořákem ale ještě před odchodem do kabin stihli skóre otočit.

Černou domácí sérii konečně prolomil Jablonec B poté, co změnil své působiště. Ve Mšeně zdolal 1:0 českobudějovickou rezervu gólem Procházky. Jablonečtí si připsali domácí výhru poprvé od 11. června.

Vzhledem k očekávané porážce Letohradu na půdě lídra tabulky měl velkou příležitost odpoutat se ode dna tabulky Náchod-Deštné, s Karlovými Vary ale uhrál doma jen bezbrankovou remízu.