Lyon potřetí v řadě nedokázal zvítězit

[b]Aktualizováno.[/b] Vedoucí tým francouzské fotbalové ligy Olympique Lyon dnes v 10. kole remizoval bez branek na hřišti Auxerre. V případě výhry nad Paris Saint-Germain ho tak může ve vedení francouzské ligové tabulky vystřídat Olympique Marseille.

Úřadující šampion nedokázal využít žádnou z mnoha střeleckých příležitostí a nezopakoval výkon z úterního utkání Ligy mistrů, v kterém přestřílel Steauu Bukurešť na jejím hřišti 5:3. Lyon může po sérii tří ligových utkání bez výhry přijít o vedení, pokud Marseille v neděli porazí Paris St. Germain.

Bordeaux mělo zápas v Nice slibně rozehraný a zásluhou Wendella a proměněné penalty Cavenaghiho vedlo po hodině už o dvě branky. Šest minut před koncem ale vstřelil kontaktní gól Moulongui a v šesté minutě nastaveného času domácí dokonce vyrovnali, když Remy proměnil druhý pokutový kop v utkání.

Prvního vítězství před domácím publikem se dočkali fotbalisté Lorientu, kteří porazili Nantes jasně 3:0. Monako remizovalo bez branek v Toulouse a po třech ligových prohrách za sebou si připsalo alespoň bod.